İyilik İçin Sanat Derneği

454. Sanat Buluşması

454.Sanat buluşmamızda “Gardrobunuz Sanat Eserinizdir” mottosuyla, Moda tasarımcısı ve sanatsever Siren Ertan’ı ziyaret ediyoruz.

Siren Ertan, 1971 yılında İzmir’de doğdu. Çocukluğundan beri sanat, moda ve dekorasyon gibi görsel alanlara çok büyük ilgisi vardı. Üniversite eğitimini de Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tekstil Tasarımı bölümünde aldı.

Profesyonel iş hayatı için taşındığı İstanbul’da geçirdiği bir kaç yılın ardından, kendisi için tasarladığı kıyafetlerin çevresi tarafından beğenilip yoğun talep görmesi sonucu 2004 yılında kendi Haute Couture atölyesini ve “Siren Ertan ISTANBUL” markasını kurdu. O günden bugüne Siren Ertan İstanbul ve Siren Ertan Couture markaları ile her zaman görmek istediği şık, zarif, güçlü ve asil kadınlar için zamansız tasarımlara imza atıyor.

Siren Ertan, dünyanın her yerinden, her yaştan ve meslekten isimleri giydiriyor, ulusal ve uluslararası markalar iş birlikleri yapıyor, özel projelere imza atıyor. Bugüne kadar gerek mesleki, gerekse 25 yıldır aktif yer aldığı STK hayatında sayısız ödüle ve plakete layık görülen Siren Ertan, sosyal sorumluluğu insan olmanın bir gereği olarak görüyor.

İyilik İçin Sanat Derneği’nin de destekçisi olan Siren Hanım’ın önemli bir koleksiyon olduğunu söylediği gardropların ve iyi giyinmenin şifreleri üzerine sohbet edeceğiz.

30 Nisan Salı
12.00-13.00

*Sohbete devam etmek isteyen üyelerimiz için atölyesi 17.00’a kadar müsaittir.

Adres: Siren Ertan ISTANBUL
Abdi İpekçi Caddesi No:5
Arzu Apt. Kat:4
(Godiva’nın Üstü), Nişantaşı

0 Comments