İyilik İçin Sanat Derneği

423. Sanat Buluşması

  1. Sanat buluşmasında Mamut Art Project’in sanatçıların edisyonlu ve özel üretilmiş seri çalışmalarını içeren Mamut Limited (Artist Editions) başlıklı çevrim içi projesinin ilk fiziksel etkinliği “Mamut Limited Vol.1” başlıklı pop-up sergisini ziyaret ediyoruz.

Mamut Limited, çevrim içi etkinliklerin yanı sıra fiziksel etkinlikler de düzenleyen, farklı iş birlikleri kuran ve danışmanlık hizmeti veren açık bir yapı olarak konumlandırıyor. Görsel sanatlardan tasarıma, müzikten modaya farklı alan ve tekniklerle çalışan, yaratıcı herkese açık olan proje, Mamut ekibinin 10 senelik tecrübesini değerlendirerek birlikte üretim yapabilecekleri sanatçılarla yıl boyunca çalışmayı ve eserlerini sanatseverlerle paylaşmayı hedefliyor.

Beylerbeyi İçecek Pazarlama, Beymen Club, Jo Malone London ve WMC desteği ile gerçekleşecek ilk fiziksel etkinlik olan “Mamut Limited Vol.1” başlıklı pop-up sergide, site açılışında yer alan 20 sanatçının fotoğraf, heykel, video, Midjourney, minyatür ve dijital sanat dahil olmak üzere, projeye özel ürettikleri eserlerinden oluşan bir seçki sanatseverlerle buluşuyor. Sergide Anıl Can, Bartu Kaan, Can Büyükkalkan, Can Dağarslanı & Sophie Bogdan, Cihan Bacak & İsmet Köroğlu, Çağla Çağlar, Edze Ali, Gabriel Vorbon, Maide A. Petek, Metin Ertürk, MRE, Nisan Talaz, Onur Hastürk, Pelin Kacar, Sinem Ören, Ufuk Yılmaz, Yalçın Yeşiltepe ve Yusuf Günler’in eserleri yer alıyor.

Sergide aynı zamanda, Beymen Club’ın ikonik kaz logosunu, yaratıcı genç yetenekleri destekleyen yeni platformu Fine Arts Club çalışmaları dahilinde yorumlayan Ece Haskan, Merve Atılgan ve Merve Yiğit’in ilgili eserleri de yer alıyor. Jo Malone London ise sergi süresince English Pear & Freesia ile mekânı sararak ziyaretçilerin deneyimine yeni bir boyut kazandırıyor. Sergiyi Mamut Limited rehberi ile gezeceğiz.

19 Eylül Salı
13.00-14.00

Adres: https://maps.app.goo.gl/ZPHxQZdoCM7hQaJz7?g_st=ic

0 Comments