İyilik İçin Sanat Derneği

MAGNUM OPUS SANAT PLATFORMU PERA MÜZESİ ZİYARETİ

‘’Magnum Opus Sanat Buluşmaları” kapsamında bu hafta Sanat Danışmanı Banu Küçüksubaşı’nın eşliğinde Pera Müzesi’ndeki kalıcı ve yeni sergi biraraya getirilerek planladığı “Oryantalizmden Nu’ye Toplumsal Geçiş” temalı sergi ziyaret edildi. Sanat Danışmanı Banu Küçüksubaşı’nın eşliğinde gerçekleştirilen buluşmaya Magnum Opus sanatçılarından ressam Barış Sarıbaş’ta eşlik etti.

Magnum Opus Sanat Platformu üyeleri bugüne kadar ziyaret ettiği değerli sanatçılar ile her hafta gerçekleştirmiş olduğu Magnum Opus Sanat Platformu buluşmalarını bu kez Pera Müzesi’nde Sanat Danışmanı Banu Küçüksubaşı ve Magnum Opus sanatçılarından ressam Barış Sarıbaş eşliğinde gerçekleştirdi.

Profesyonel kariyeri boyunca birbirinden öne ödüller kazanmış olan Barış Sarıbaş ve Sanat Danışmanı Banu Küçüksubaşı’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen Sanat Sohbetleri kapsamında iş dünyasının önemli isimlerinin eşleri ağırlandı. Pera Müzesi’ndeki kalıcı ve yeni serginin birleştirilmesiyle bir araya hayata getirilen “Oryantalizmden Nu’ye Toplumsal Geçiş” temalı sergide Barış Sarıbaş ve Banu Küçüksubaşı eserler hakkında bilgi verdiler.

0 Comments