‘Günümüzde Frida Kahlo’ sloganı ile birçok sanatçıyı aynı hikaye altında yeniden birleştirecek olan Free’da sergisi bu kez Akasya Kültür Sanat’ta sanatseverlerle buluşacak!

“Frida Kahlo günümüzde yaşasaydı sizce nasıl hayat bulurdu?” Frida Medya ve İyilik İçin Sanat Derneği olarak bu sorunun cevabını, birçok sanatçıyı aynı çatı altında buluşturarak oluşturduğumuz Free’da sergisiyle yeniden cevaplıyoruz. İlkine göstermiş olduğunuz yoğun ilgi sayesinde sürdürülebilir bir projeye dönüşen sergi, Dr. Feride Çelik’in küratörlüğünde, Akasya Kültür Sanat’ta yeniden hayat bulacak. Bir sosyal sorumluluk projesi olan Free’da, biletlerin ve eserlerin satışından elde edilecek gelirlerle, İyilik İçin Sanat Derneği’nin, Anadolu’nun 7 ilinden seçilen sanatçıların yer aldığı ‘Sanat Elçileri’ projesine destek verecek.

22 Kasım-6 Aralık 2022 tarihleri arasında Akasya Kültür Sanat’ta gerçekleşecek olan sergiye sen de eserinle katılmak istiyorsan, 31 Ekim’e kadar info@iyilikicinsanat.org adresine portfolyo göndererek yapabilirsin!